Тъмен фон Светъл фон

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM


CISCO
Мрежов компонент

Тегло с опаковка 0.03833 кг
Гаранция 12 месеца

Цена с ДДС

487 лв.

Характеристики

Х-ка 1Interfaces: 1 x network – Ethernet 1000Base-SX – LC multi-mode x 2
Х-ка 2Compatible Slots: 1 x SFP (mini-GBIC)
Х-ка 3Ethernet 1000Base-SX Cabling Type
Х-ка 41800 ft Max Transfer Distance
Х-ка 5850 nm Optical Wave Length
Х-ка 61 Gbps Data Transfer Rate

 

Продуктов №: GLC-SX-MMD=

Код: GLC-SX-MMD= Категория:

Въз основа на 0 отзиви

0.0 средна оценка
0
0
0
0
0

Напишете първия отзив за този продукт!

Все още няма отзиви.